O NÁS

Four Reasons je finský rebel kosmetického průmyslu. Naším cílem je pomoci každému, aby se cítil skvěle ve své kůži a mohl být sám sebou.

Přidejte se k nám

Kdy jste se naposledy zastavili a zamysleli se nad tím, co pro vás znamená slovo
"krása"?
V současnosti vám každá značka beauty průmyslu říká, že jste krásní. Slogany ale nestačí, když vedle nich uvidíte dokonale vyretušovanou modelku s dokonalým účesem. Lidé ale netouží po dokonalých účesech. Chtějí být především sami sebou. A my máme nástroje k tomu, abychom vyřešili největší problém tohoto odvětví. 
Všichni jsme krásní. Přidejte se k naší vzpouře.


Jste S-U-P-E-R přesně takoví, jací jste!

Zůstaňte takoví, jací jste. Na břicho si namalujte obličej, udělejte si gumičku do vlasů z kalhotek, tančete tak často, jak chcete. Ukažte nám své pravé "já"!

Náš vzhled je jen malou částí nás - mnohem důležitější je, co se nám honí hlavou a jak se chováme k druhým. Podporujeme lidi v tom, aby se oprostili od svého zevnějšku a více smýšleli o svém vnitřním já. Aby se viděli přesně tací, jací jsou - skvělí lidé, hodní lásky, respektu a vzhledu, po kterém touží.

Vlasy mají ohromný dopad na to, jak se vnímáme. Vyjadřují naši osobnost, kořeny, životní styl a často také různá období našich životů se všemi radostmi i smutky. Vlasy také mohou ovlivnit, jak se právě cítíme - krásné vlasy mohou být příčinou krásného dne.

Naším cílem je pomoci lidem vnímat své jedinečné vlastnosti. Přestat řešit trable s vlasy a být, kým jsou.

Důležité aspekty, za které bojujeme

Hodnoty, hodnoty, hodnoty. Dnes se manažeři často schovávají za články o firemní kultuře a hodnoty staví do pozadí. Proč to ale komplikovat?! Pojďme rovnou k věci. Chceme, abyse byli sami sebou a proto mezi své hlavní priority řadíme:
Lidi
Vášeň
Autentičnost
Vás
Naším cílem je prolomit stereotyp vnímání krásy, který nám byl tak dlouho vnucován a pomoci všem, aby se cítili skvěle, když budou sami sebou.4 DŮVODY, PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

#1
Skvělé, veganské produkty

V roce 2020 jsme splnili jeden z našich nejdůležitějších cílů: každý z našich produktů je 100% veganský a neobsahuje žádné složky živočišného původu.

#2
Balení na přírodní bázi

V současnosti je 99% našich obalů recyklovatelných a 35% plastového obalu našich produktů pro koncové spotřebitele jsou buď recyklované anebo je tvoří bioplasty. Krabice, ve kterých jsou produkty převáženy jsou také ze 75% recyklované, jsou vyplněné 100% recyklovaným papírem a opatřené recyklovatelnou balící páskou. Možná nepatří mezi nejkrásnější, ale odmítáme zatěžovat přírodní prostředí krásným balením, které bude lahodit pouze oku. Krása není definovaná velikostí a tvarem a to platí i o našich zásilkách.

#3
Hrdá finská značka

Four Reasons je finská značka vlasové kosmetiky, založená v roce 1997 v Helsinkách. Naše produkty jsou vyráběny ve Finsku a v partnerských továrnách napříč Evropou, které nesou certifikaci kvality ISO 22716:2007. Naše produkty splňují kritéria nařízení EU ohledně kosmetických produktů a GMP (Good Manufacturing Practises).

Naše produkty jsou vyvíjeny ve Finsku. Náš tým nejšikovnějších a nejnadšenějších lidí dá hlavy dohromady, získáte fantastický výsledek. A právě to my děláme rádi. 

#4
Lepší "hair days" bez ohledu na typ vlasů

V našem sortimentu naleznete 6 produktových řad, které byly vyvinuty pro různé typy lidí i vlasů. Four Reasons Original je jasná volba pro každodenní použití. Four Reasons Professional je řadou vysoce kvalitních produktů pro profesionální kadeřníky a Four Reasons Nature je luxus, který pro vaše vlasy vytvořila sama příroda. S řadou Takeaway Home Color si snadno nabarvíte vlasy v pohodlí vaší koupelny. Four Reasons Color Mask je naopak nejlepší pro zachování zářivosti vaší barvy. A pokud dáváte přednost produktům bez vůně, Four Reasons No Nothing vám nabízí produkty s recepturou bez žádných zbytečných složek.

Malíček na to
BEREME SI TO NA STAROST

Vlasové produkty, či dokonce návštěva salonu není životní nutností. Snadno se bez nich obejdeme.

Vlasy jsou ale součástí naší identity, ovlivňují naši náladu a jejich prostřednictvím se můžeme také vyjadřovat. Pro spoustu z nás je důležité, že naše vlasy ukazují, kým vlastně jsme. Proto nepoužíváme staré receptury produktů. Chceme přispět naším dílem k zodpovědné produkci a spotřebě, šetrné k přírodě. Dlouhodobě vyvjíme produkty, které díky svému životnímu cyklu napomáhají zodpovědným volbám.

Podívejte se, jakých cílů ohledně šetrnosti k životnímu prostředí jsme dosáhli do roku 2020.